Co o nas mówią?

Krystyna
Cierpialam dlugie lata na kregoslup, zawroty glowy,dretwienie rak,oraz klopoty z przemiana materii . Te dolegliwosci nie ustepowaly wrecz sie nasilaly. Z ogloszenia trafilam do usmiechnietego radosnego Mistrza Romana Maslyka. Diagnoza byla krotka - KREGOSLUP-Po zabiegach i ustawianiu kregoslupa oraz masazach i stosowaniu suplementow ziolowych, bole kregoslupa ustapily, rece mam sprawne , zawroty minely , jem wszystko. Profesjonalizm ktory towarzyszyl podczas wizyt byl wyjatkowy. Bardzo Dziekuje.
Marek
Trafiłem do centrum z powodu bólu kręgosłupa, dzięki wizytom w centrum kręgosłup przestał mi dokuczać. Dziękuje za pomoc i polecam;).
Elżbieta
Dokuczała mi "rwa kulszowa". Stosowałam wiele terapii ale wszystkie działały tylko na chwile. Teraz żyje bez bólu. Polecam!
Radosław
Witam,bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.miła atmosfera.A najważniejsze już po 1 wizycie widoczne są efekty i ogromna poprawa przez nastawienia kręgów i masaż rozgrzewający.dzięki tym zabiegom odzyskałem możliwości ruchowe i powróciłem do zdrowia. Serdecznie DZIĘKUJE Panu Romanowi Masłykowi i Pani Agnieszce Daniluk za leczenie i szybki powrót do zdrowia.POLECAM!!!!!
Mateusz
Profesjonalna pomoc.Bardzo miła atmosfera.Polecam wszystkim cierpiącym na schorzenia kregoslupa.Wspaniali fachowcy,wspaniali ludzie
Anna
Bardzo długi czas cierpiałam z powodu silnych bóli brzucha z prawej strony. po wielokrotnych badaniach nic nie wykazało. Ból nie ustępował nawet po leczeniu farmakologicznym. Mistrz Roman Masłyk zastosował zabiegi Bioenergoterapeutyczne, także sprawdził kręgosłup. Zalecił preparaty ziołowe. To były dosłownie cztery wizyty. Teraz jestem szczęśliwą , uśmiechniętą osobą. Z Całego Serca Dziękuję, bo tak duża wiedza jest potrzebna żeby dobrze zdiagnozować i umieć cierpiącemu pomóc.UKŁONY.
Renata
Gorąco polecam Gabinet Naturoterapii, p. Roman i p. Agnieszka to osoby z dużym poczuciem humoru ale przede wszystkim znające się na swoim fachu. Profesjonalizm na wysokim poziomie.
Łukasz z Hrubieszowa
Wielkim szczęściem jest ,że trafiłem do Gabinety Naturoterapii w Zamościu,ból odcinka piersiowego kręgosłupa dawał się tak we znaki że traciłem władze w kończynach górnych ,teraz wiem ,żę żyję, Dziekuje za pomoc ,pełna fachowość.
Zenon z Tuczat
Do gabinetu Naturoterapii w Zamościu trafiłem z bardzo silnymi bólami kręgosłupa oraz bólem nogi prawej, po zabiegach u pana Romana i pani Agnieszki ,praktycznie jest po cierpienuu, wróciła chęć do życie.Jestem bardzo wdzięczny za okazałą pomoc.
Bogusia z Oszczowa
Zgłosiłam się do gabinetu Naturoterapii ze skoliozą zaawansowaną odcinka piersiowego, po serii zabiegów choropraktycznych oraz kręgarskich,także masaży odpuściły mnie bóle pleców oraz jestem bardziej wyprostowana, czuję się o"niebo lepiej", dziękuje zespołowi terapeutów za ich profesjonalizm,polecam serdecznie innym.ZAMOŚĆ.
Leszek
Po trzech wizytach chiropraktycznych i kręgarskich oraz serii masaży sprawność funkcjonowania wróciła do normalności.Dziękuję Panu Romanowi Masłykowi i Pani Agnieszce Daniluk za profesjonalną opiekę i wyleczenie ze schorzeń kręgosłupa i narządów ruchu. Polecam ten gabinet wszystkim cierpiącym.
Jadwiga
Po ciężkich bólach kręgosłupa i stawów które trwały ponad rok w sierpniu trafiłam do Studia Naturoterapii w Zamościu, gdzie okazało się że pracują wysoce wykwalifikowani specjaliści w leczeniu kręgosłupa, dzięki którym funkcjonuję bez bólu i odzyskałam radość życia bez zastrzyków i tabletek. Z tego miejsca bardzo dziękuję Mistrzowi Romanowi Masłykowi oraz Pani Agnieszce Chróściewicz za pomoc. moja wdzięczność nie ma końca... Polecam wszystkim cierpiącym!
Mama
Syn nosił wkładki ortopedyczne ze względu na płaskostopie od kilku lat-bez większych rezultatów.Po kilku zabiegach okazało się że są już niepotrzebne.Dziękuję i polecam innym !
Maria
Bóle kręgosłupa dokuczały mi od wielu lat. Rwa kulszowa wielokrotnie występująca, oprócz tego mięśniaki, nadciśnienie. Do Pana Masłyka trafiłam w Rzeszowie. Po kilku zabiegach oraz korekcie kręgosłupa, muszę wspomnieć o zaleceniach i stosowaniu preparatów ziołowych, kręgosłup mam niemal idealny bo wszystkie prace wykonuję i nie mam ograniczeń ruchowych, mięśniaków się pozbyłam oraz nadwagi, ciśnienie mam wyrównane. Jestem bardzo wdzięczna Mistrzowi. Ujął mnie bardzo dużą wiedzą. Wdzięczna Maria.
Henryk
Ogromny ból kręgosłupa w odcinku piersiowym na wysokości łopatki przeszkadzał mi w codziennym funkcjonowaniu. Okazało się że powodem tych boleści było wysunięcie się krążka międzykręgowego (dysku). Po kilku zabiegach i serii masaży w Centrum Naturoterapii w gabinecie w Lublinie, męczący ból całkowicie ustąpił. Dziękuję i gorąco wszystkim polecam!
Jakub
Przed długi okres czasu strasznie bolał mnie kręgosłup u podstawy, a na obszarze 3-4 kręgów utrzymywały się ciemne plamy. Kompletnie nie wiedziałem co z tym zrobić. Lekarz ortopeda zalecił ćwiczenia, które nic nie dały. Dopiero pan Roman rozwiązał mój problem. Po 3 wizytach i garści porad jest już dużo lepiej. Jeszcze miesiąc i wrócę do pełni zdrowia! :)
Basia
Uniknęłam operacji. Polecam każdemu. Wystarczyło kilka wizyt i żyję bez bólu.Dziękuję
Elżbieta
Dokuczała mi "rwa kulszowa". Stosowałam wiele terapii ale wszystkie działały tylko na chwile. Teraz żyje bez bólu. Polecam!
Jarek ze Stalowej Woli
Dziękuję za leczenie.Bóle kręgosłupa i głowy ustąpiły. Polecam
Maria
Dziękuję za pomoc. bóle utrzymywały się ponad trzy miesiące, żadne leki i zabiegi nie pomagały- tylko operacja. Dzięki wizytom w Centrum uniknęłam jej i żyje normalnie prawie bez bólu.Chociaż ból odzywa się czasami , ale już nie cierpię jak kiedyś. Dziękuję i polecam.
Marian Stalowa Wola
Dziękuję.Bóle ustąpiły, czuję się dużo lepiej.
Katarzyna
Do Centrum Naturoterapii gabinetu w Lublinie trafiłam trzy miesiące po porodzie. Cierpiałam na silny ból w prawym biodrze, promieniujący na całą nogę aż do stopy. Byłam załamana, gdyż żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc ze względu na to, iż karmiłam piersią. Zalecali mi jedynie przyjmowanie środków przeciwbólowych. Po serii zabiegów ból praktycznie ustąpił a ja w końcu mogę cieszyć się macierzyństwem :)
Ivan Kravchenko
Jestem Bardzo zadowolony z wizyty w centrum. Bardzo miły i uprzejmy personel. Jeśli to konieczne pójdę do tej kliniki.
Mateusz
Profesjonalna pomoc.Bardzo miła atmosfera.Polecam wszystkim cierpiącym na schorzenia kręgosłupa.Wspaniali fachowcy,wspaniali ludzie
Barbara z Ełku
Pan Roman Masłyk to przemiły sympatyczny i zawsze uśmiechnięty człowiek. Bardzo dobry kręgarz i bioenergoterapeuta .Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego chorego. Dzięki niemu ustąpiły mi bóle kręgosłupa na które cierpiałam przez wiele lat . Wszyscy którzy cierpią z powodu bólu polecam bardzo dobrego fachowca jakim jest Pan Roman. Dziękuję.
Marcin ze Stalowej Woli
Polecam Centrum Naturoterapii gabinet w Stalowej Woli. Profesjonalni i sympatyczni pracownicy, pomogli zredukować uciążliwy ból głowy od kręgosłupa szyjnego. Przed wizytami w Centrum korzystałem z usług kilku masażystów oraz fizjoterapeutów, jednakże dopiero odwiedzenie Centrum Naturoterapii przyniosło mi ulgę w dolegliwościach. Fakt ten najlepiej pokazuje fachowość kadry pracowniczej, więc z pewnością warto odwiedzić Centrum w przypadku dolegliwości związanych z kręgosłupem. Dziękuje Marcin ze Stalowej Woli
Justyna
Przez 22 lata cierpiałam z powodu silnych bólów głowy. Najlepsi neurolodzy (specjaliści :( ) nie potrafili mi pomóc, a leki przeciwbólowe nie przynosiły żadnej ulgi. Z całego serca dziękuję Mistrzowi, Panu Romanowi Masłykowi, który dokonał cudu. Już od drugiej wizyty nie miałam ani jednego ataku. BARDZO DZIĘKUJĘ za nowe, lepsze życie i polecam każdemu, kto stracił nadzieję jak kiedyś ja.
Maria z Sanoka
Do Pana Romana trafiłam z 50% osteoporoza, z bólami kregoslupa, problemami gastrycznymi i ogólnym osłabieniem organizmu.Po 5 wizytach korekty kregoslupa, masaży i zabiegów bioenergoterapeutycznych wszystkie dolegliwości minęły. Jestem za to bardzo wdzięczna Panu Maslykowi, bo dzięki Jego profesjonalizmowi funkcjonuje w zdrowiu.Dodam, ze jestem osoba sześćdziesięcioletnia. Pozdrawiam i polecam wszystkim.
Ryszard z Krosna
Do Centrum Naturoterapii w Krośnie trafiłem do Mistrza Romana Masłyka z bardzo silnymi bólami i zawrotami głowy oraz bólem kręgosłupa 5 lat temu. Po serii zabiegów chiropraktyczno-kręgarskich oraz masaży pozbyłem się przykrych dolegliwości. W dalszym ciągu stosuję profilaktykę gdyż jest tańsza od leczenia oraz systematycznie uczestniczę w turnusach rehabilitacyjno-terapeutycznych, które organizuje Centrum Naturoterapii. Jestem bardzo wdzięczny za wyleczenie i polecam wszystkim, którzy cierpią z powodu chorób kręgosłupa i stawów.
Krzysztof z Krosna
Po dźwignięciu dużego ciężaru poczułem silny ból w odcinku piersiowym kręgosłupa, który doprowadził do drętwienia rąk i zawrotów głowy. Tata zawiózł mnie do Centrum Naturoterapii w Krośnie Mistrza Romana Masłyka, gdzie już po pierwszej korekcie kręgosłupa i masażu rozgrzewającym nastąpiła natychmiastowa poprawa mojego stanu zdrowia. Po serii zabiegów, mogę cieszyć się życiem i realizować się zawodowo. W ramach profilaktyki korzystam z wyjazdów rehabilitacyjno-terapetycznych organizowanych przez Mistrza Romana gdyż wiem, że moje zdrowie jest w najlepszych rękach. Z tego miejsca dziękuję za profesjonalną pomoc i polecam wszystkim niezależnie od wieku - naprawdę warto!!!
Sylwia
Od lat żyłam w przekonaniu, że już nic nie pomoże na moje problemy z kręgosłupem. Odwiedziłam wielu ortopedów, przebyłam wiele rehabilitacji. Na koniec otrzymałam informację od jednego z cenionych ortopedów, że teraz możemy jedynie podtrzymywać, by skolioza się nie pogłębiała. Otrzymałam polecenie do Pana Romana Masłyk, nie wierzyłam by jeszcze ktokolwiek mógł mi pomóc. Poszłam ze sceptycznym nastawieniem. I całe szczęście, że to zrobiłam. Nie dość, że po wychodzę odprężona po masażu i nastawieniu kręgów ale i pełna nadziei, dobrego humoru i przede wszystkim sama widzę ogromną poprawę choć wiem, ze to jeszcze nie koniec mojej drogi. Otrzymałam wiele porad na temat ogólnego zdrowia, jak o niego dbać, co zażywać. Zaleca naturalne sposoby na poprawę jakości życia. Na jedną z wizyt zabrałam ze sobą mego półtorarocznego synka, który miał podejrzenie płaskostopia i bardzo często ulegał infekcjom. Okazało się, że nie ma płaskostopia, a o jego odporność dbam w naturalny sposób. Już teraz jestem wdzięczna losowi za spotkanie na swej drodze Pana Romana i Pani Agnieszki :)
Antoni
Od dawna cierpiałem na ból kręgosłupa. Ból był tak silny że nie pomagały żadne leki przeciwbólowe,ani zabiegi fizjoterapeutyczne.Korzystałem z usług różnych masażystów. Czekała mnie operacja bylem już kierowany do szpitala.Kolega powiedział mi ze do Stalowej Woli przyjeżdża kręgarz p.Roman .Po kilku wizytach u p.Romana Masłyka i p. Agnieszki Chrósciewicz dolegliwości ustąpiły.Mojej zonie tez bardzo pomogli pozbyć się bólu.Polecam wszystkim. Mila fachowa pomoc .Skorzystaliśmy z żoną z wyjazdu rehabilitacyjno-terapeutycznego do Bukowiny Tatrzańskiej. Było super też polecam następny w kwietniu. Antoni z Stalowej Woli
Monika Mazur
Z czystym sumieniem polecam gabinet i cały zespół ! Miałam szczęście tu trafić w czerwcu 2017 roku ze swoim 7-letnim synkiem, u którego zdiagnozowano skoliozę (na podstawie zdjęcia RTG), stopy płasko-koślawe i różnicę w długości kończyn dolnych (z zaleceniem do noszenia wkładek, by ją zniwelować) w ręce pana Romana i pani Danusi. Wcześniej prognozowano nam wieloletnie, długie i karkołomne ćwiczenia pod opieką rehabilitanta i dodatkowo w domu, nie dając gwarancji na poprawę. Usłyszałam wręcz, że powinnam się cieszyć jeśli skolioza się nie pogłębi - o jej całkowitym wyeliminowaniu nawet nikt nie wspominał. Efekt terapii w gabinecie naturoterapii: po 7 miesiącach zabiegów kręgosłup jest idealny, nogi równej długości, a stóp płasko-koślawych nie było wcale! Żadnych wkładek nie stosowaliśmy, żadnych karkołomnych, męczących i rodziców i dziecko, ćwiczeń również nie. Stosowaliśmy się jedynie do prostych zaleceń Mistrza Romana i jeździliśmy na zabiegi. Przy okazji sama się skusiłam na zrobienie porządku z moim kręgosłupem (praca biurowa przy komputerze robi swoje) i efekt również wspaniały - odcinek piersiowy, w którym nie mogłam się swobodnie wyprostować jest jak nowy, o szyjnym i lędźwiowym już nie wspominając. Oboje z synkiem czujemy się jak nowo narodzeni i z przyjemnością korzystamy z wizyt kontrolnych i utrwalających dotychczasowe efekty. UWIELBIAMY WAS KOCHANI! I BARDZO DZIĘKUJEMY!
Jola
Wiecie jak to jest... (skoro to czytacie i tu jesteście) kiedy ból jest silniejszy od woli życia i nawet umysł się poddaje... to trwało 1,5 roku ,z kazdym dniem nadzieja gasła. Juz nie wystarczyła dieta. Trzeba bylo przestać jeść by móc normalnie pracować pomagając innym... Pan Roman swoimi metodami poukładał mój świat i organizm ,bo wszystko co się zadziało od czasu Jego ingerencji ,to nie tylko zdrowienie fizyczne ale zmiany mentalne, ktore sprawiły że przez swoją ignorancję zaczęłam chorować. Moja wdzięczność nie ma granic. Dziekuję za dany mi czas i uważność. Proszę o Obeność :) w myśli . Pozdrawiam wszystkich . Szukajcie pomocy tutaj , to dobre miejsce. SARNA
Marek
3 lata temu byłem w szpitalu z powodu bólu kręgosłupa, leczenie podczas pobytu pozwoliło mi zasnąć w nocy, niestety po powrocie do domu niesamowity ból. Przypadkiem trafiłem do gabinetu w sobotę a w poniedziałek wróciłem do pracy fizycznej. Kilka spotkań pozwoliło mi 3 lata dobrze funkcjonować. Obecnie ból wrócił i jestem w trakcie ustawiania kręgosłupa i masaży czuję się świetnie. Polecam, Poprawa jest o 100 proc.
Anka
Mój syn po operacji więzadła bocznego po zdjęciu gipsu miał nogę krótszą o 2 cm. Lekarze zalecili noszenie wkładek w bucie 2 cm. Dziecko kulało nadal. Trafiłam na gabinet Naturoterapii, po nastawieniu dziecko wyszło jakby nigdy nic mu nie dolegało, przestał kuleć. Dziękuję pięknie.
Paweł
Polecam specjalistów Centrum Naturoterapii każdemu. Korzystam z wiedzy nie tylko naturoterapeutycznej, ale i psychotronicznej, poza doskonałą pomocą dla ciała otrzymasz też wsparcie duchowe i niecenioną usługę bioenergoterapeutyczną. Masz też możliwość samemu poznać różne tajniki terapeutycznej pracy z ciałem, energią i umysłem. To, co wydaje się nierzadko niemożliwe okazuje się możliwe, nie dzięki cudom, ale nauce i umiejętnościom, zarówno w pracy z ciałem fizycznym, jak i energetycznym oraz innymi ciałami subtelnymi. W tym Centrum i Ośrodku otrzymasz to wszystko i wiele więcej.